Word lid
vrijdag 25 september 2026·8°De Bilt66 kmfileAEX 1.106,84 ▼ −0,10%

Verdroging, verzakking, overtollig weggepompt grondwater: Waterschap ziet risico’s bij ondergronds busstation

Eindhovens Dagblad 2 0 Zap Betaalmuur

Het geplande ondergrondse busstation in Eindhoven brengt risico’s mee voor de waterhuishouding in het gebied. Bomen kunnen verdrogen en de afvoer van water kan voor problemen zorgen. Waterschap De Dommel waarschuwt alvast dat de gemeente maatregelen moet nemen.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ed.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Eindhovens Dagblad Verdroging, verzakking en meer risico's: Eindhoven gewaarschuwd voor mogelijke problemen ondergronds busstation

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee