Word lid
zaterdag 26 september 2026·19°De Bilt62 kmfileAEX 1.112,09 ▲ +0,48%

Whatsappen met Etty Hillesum in haar geboortehuis: ‘Stel je voor: Kamp Westerbork in 2026...’

PZC 5 0 Zap Betaalmuur

Ze is uitgeroepen tot grootste Middelburger aller tijden, haar dagboek is wereldwijd te koop en er is een tv-serie over haar gemaakt. Etty Hillesum is in 1943 in Auschwitz vermoord, maar inspireert nog altijd miljoenen mensen. In haar geboortehuis in Middelburg kun je binnenkort met haar whatsappen.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij pzc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
PZC WhatsApp-project laat Etty Hillesum weer spreken: ‘Verhaal moet niet alleen het hoofd maar ook het hart bereiken’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee