Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Stilstand? Limburg is juist in beweging gekomen en investeert vele miljoenen in de economie

De Limburger 48 0 Zap

Stilstand? Limburg is juist in beweging gekomen en investeert vele miljoenen in de economie

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Limburger →

Bron: De Limburger (delimburger.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
L1 Provincie investeert honderden miljoenen in campussen, maar alleen Chemelot is financieel gezond

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

Haarlem steunt rechtszaak van Ymere tegen bewoners Jan van Zutphenstraat over verplicht warmtenet. ’We betreuren dat dit nodig is’

De gemeente Haarlem noemt de rechtszaak die woningcorporatie Ymere gestart is tegen bewoners van hun flatgebouw aan de Jan van Zutphenstraat ’nodig’. Zonder die stap kan er geen warmtenet komen. Dat heeft energiewethouder Robbert Berkhout verklaard in antwoorden op raadsvragen van Jouw Haarlem en Hart voor Haarlem.

Reageer
IJmuider Courant·

Vrijwilligers van het Stolpersteine-schoonmaakteam zorgen ervoor dat de herdenkingsstenen ’tot in de eeuwigheid’ leesbaar blijven. ’Ik heb altijd voor rechtvaardigheid gestreden’

Afgelopen maandag zijn de laatste Stolpersteine in Velsen gelegd. Maar daarmee is het project van de Historische Kring Velsen (HKV) niet op zijn eind. Een groep toegewijde vrijwilligers zorgt ervoor dat de herdenkingsstenen voor omgekomen Joodse inwoners er ’tot in de eeuwigheid’ netjes uit blijven zien.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee