Word lid
maandag 2 november 2026·13°De Bilt7 kmfileAEX 1.130,44 ▼ −0,35%

Dood dochter extra pijnlijk, veroorzaker ongeval reed veel vaker asociaal: ‘Had rijverbod voor altijd moeten hebben’

De Stentor 18 0 Zap Betaalmuur

Een man uit Deventer mag wat het Openbaar Ministerie betreft 4 jaar lang niet de weg op. Ook is tegen de 23-jarige een jaar cel geëist voor het veroorzaken van een dodelijk ongeval in Lemelerveld in januari 2025. De bestuurder reed tijdens de klap 27 kilometer per uur te hard.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij destentor.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Dood dochter extra pijnlijk, veroorzaker ongeval reed veel vaker asociaal: ‘Had rijverbod voor altijd moeten hebben’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee