Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·7°De Bilt37 kmfileAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

De Belgen vinden hem perfect én verwerpelijk. Danielle Kliwon heeft zijn shirt nog altijd in de kast hangen

Leidsch Dagblad 104 0 Zap

Toen het Nederlands elftal tijdens het WK van 2018 schitterde door afwezigheid, meette ik me, naast de onvoorwaardelijke liefde voor Frankrijk, een nieuwe identiteit aan. Die van een negentiende-eeuwse onderdaan van het Verenigd Koninkrijk der Nederlanden, bestaande uit het huidige Nederland en België.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Leidsch Dagblad →

Bron: Leidsch Dagblad (leidschdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Nederlands elftalWK 2018FrankrijkBelgiëDanielle Kliwon
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad De Belgen vinden hem perfect én verwerpelijk. Danielle Kliwon heeft zijn shirt nog altijd in de kast hangen De Gooi- en Eemlander De Belgen vinden hem perfect én verwerpelijk. Danielle Kliwon heeft zijn shirt nog altijd in de kast hangen IJmuider Courant De Belgen vinden hem perfect én verwerpelijk. Danielle Kliwon heeft zijn shirt nog altijd in de kast hangen Noordhollands Dagblad De Belgen vinden hem perfect én verwerpelijk. Danielle Kliwon heeft zijn shirt nog altijd in de kast hangen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee