Word lid
woensdag 30 september 2026·18°De BiltAEX 1.120,19 ▲ +0,36%

Waarom zetten we veroordeelde buitenlanders niet het land uit? Dan raken we meteen verlost van ons cellentekort

OGedeeld door Oeps112 · ·wyniasweek.nl 157 12 Zap

Wynia's Week: Datum: 16 juli 2026. Categorie: Asiel, Criminaliteit, Migratie, Rechtsstaat. Auteur: Calvin Schukkink. Artikel: Waarom zetten we veroordeelde buitenlanders niet het land uit? Dan raken we meteen verlost van ons cellentekort

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op wyniasweek.nl →

Bron: wyniasweek.nl (wyniasweek.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

12 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
T ThWil 73 dagen geleden · ingeklapt
Wat mij betreft dit ook nederlanders met een 2e paspoort. Gewoon tot persona non grata veroordelen.
#1
#2
G Graaier1000 73 dagen geleden · ingeklapt
Volgens mij is het een probleem dat de landen waarnaar uitgezet dient te worden daar bepaald niet op zitten te wachten...
#2
#3
Reconquista 73 dagen geleden · ingeklapt
""Tegelijk heeft liefst 71 procent van de gedetineerden een migratieachtergrond""

Wauw! En nog steeds geen serieus onderzoek naar waarom sommige bevolkingsgroepen zo crimineel en gewelddadig zijn. En ook ik vraag me al heel lang af waarom we buitenlandse criminelen niet gewoon terug naar huis sturen maar ik kom er maar niet achter. Ik heb het idee dat de linkse kerk ook geen echte reden heeft anders dan hun obsessieve empathie voor alles wat een kleurtje heeft.
#3
#4
T ThWil 73 dagen geleden · ingeklapt
Natuurlijk zitten ze daar niet op te wachten. Zij willen ook het westen op de knieen hebben. Daar moet dus wat aangedaan worden. Vooralsnog maar die gasten boven hun land droppen.
#4
#5
S Snorrie 73 dagen geleden · ingeklapt
Sterker nog. Die maken het onmogelijk.
#5
#6
S Snorrie 73 dagen geleden · ingeklapt
Natuurlijk. Moord als oplossing.
#6
#7
T ThWil 73 dagen geleden · ingeklapt
Neen neen ze krijgen een parachute mee. Maar het land kan ook haar afgewezen inwoners gewoon weer terug nemen. Daar moet gewoon geen gezeur over zijn.
#7
#8
S Snorrie 73 dagen geleden · ingeklapt
Dan kunnen jullie toch ook weer de trein gebruiken? Parachutes zijn ook niet goedkoop.
#8
#9
Reconquista 73 dagen geleden · ingeklapt
Die landen werken niet mee omdat ze er geld aan verdienen. Die landen zou je kunnen dwingen door ontwikkelingshulp e.d. stop te zetten maar het lijkt me veel effectiever om de vreemdeling zelf te dwingen. Die kunnen gewoon vrijwillig terugreizen naar hun land. Doen ze in de zomervakantie ook.
#9
#10
Reactie verwijderd door NK-AI · aanzetten tot geweld
#11
T TIBERIUS_CLAUDIUS 72 dagen geleden · ingeklapt
Ik denk meer dat ze blij zijn van dat tuig verlost te zijn.
#11
#12
T ThWil 71 dagen geleden · ingeklapt
Een trein? Wat bedoel je precies.
#12

Meer politiek

Reacties (12) — praat mee