Word lid
zaterdag 24 oktober 2026·12°De Bilt51 kmfileAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Gasprijs op hoogste punt in twee jaar, Essent waarschuwt: deel consumenten laat kachel uit

RTL Nieuws 30 1 Zap

De gasprijs staat op het hoogste niveau in zeker twee jaar tijd. Huishoudens maken zich grote zorgen over de winter, meldt energiebedrijf Essent op basis van een enquête. Een kwart van de mensen zet de verwarming daarom maar niet aan, of overweegt om dat te doen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op RTL Nieuws →

Bron: RTL Nieuws (rtlnieuws.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

1 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
#1
UptoDate 30 min geleden · ingeklapt
IK vrees dat Heleen Herbert (minister van Economische Zaken) niets van zich laat horen nog van zich laat merken. De consument lost het zélf maar op. Dat geeft je wel het gevoel dat ons land bestuurt wordt. Niet dus. Lekker niets doen is wel zo gemakkelijk en je loopt geen enkel risico.
#1

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

Eigenaar van tuincentrum in Scharwoude slachtoffer van woningoverval in Scharwoude. ’Ze kwamen voor geld’, zegt Kees Braas (75) als hij de volgende ochtend ’gewoon’ weer aan het werk is

Met een blauw oog en een pijnlijke kaak is Kees Braas (75) zaterdagochtend ’gewoon’ aan het werk in zijn tuincentrum in Scharwoude. Een paar uurtjes heeft hij kunnen slapen, nadat drie mannen hem vrijdagavond overvielen in zijn woning. „Ze kwamen voor geld”, vertelt de aangeslagen ondernemer.

Reageer
Reacties (1) — praat mee