Word lid
vrijdag 25 september 2026·13°De Bilt90 kmfileAEX 1.113,77 ▲ +0,63%

Werk van baanbrekende illustratrice Angela de Vrede te zien in Dominicanen in Maastricht

De Limburger 3 0 Zap

In boekhandel Dominicanen in Maastricht is werk te zien van de toonaangevende kunstenares en illustrator Angela de Vrede uit Maastricht.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Limburger →

Bron: De Limburger (delimburger.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

’Krijg ik straks in het verpleeghuis dezelfde zorg als mijn moeder?’ Bijeenkomst van PRO Bloemendaal over de invloed van het grote geld op de ouderenzorg

Bloemendalers zijn bang dat zij straks in het verpleeghuis minder liefdevolle aandacht krijgen dan hun ouders. Om de discussie daarover op gang te brengen, organiseren drie leden van PRO Bloemendaal, Marieke van der Donk, Harold Koster en Attiya Gamri, de bijeenkomst ’Hoe zorgen we straks voor onze ouderen?’.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee