Word lid
zaterdag 26 september 2026·16°De Bilt13 kmfileAEX 1.112,09 ▲ +0,48%

Groningen heeft eindelijk een nieuw busstation. ‘Een cijfer? Een dikke 9!’

Dagblad van het Noorden 70 0 Zap

Groningen heeft na jaren praten en bouwen een nieuw busstation. Zaterdag was de feestelijke opening en het enige moment om door de bustunnel te lopen. Zondag wordt het station voor het eerst in gebruik genomen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen HoornsediepEmmaviaductbusstationHoofdstationGroningen
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Sikkom Roltrap van nieuwe busstation nu alweer kapot. ‘Mensen moesten met tassen zeulen’ RTV Drenthe Nieuwe dienstregeling met meer bussen in Drenthe RTV Noord Op- en afrit Emmaviaduct vanaf zondag maanden dicht wegens nieuw busstation OOG Tv Zo verandert het verkeer rond het Hoornsediep en het Emmaviaduct na de opening van het nieuw busstation

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee