Word lid
maandag 28 september 2026·20°De Bilt222 kmfileAEX 1.120,23 ▲ +0,73%

Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette

PZC 3 0 Zap Betaalmuur

Mark van Bommel heeft zich snel populair gemaakt in België. Na de 0-2 zege bij Italië wacht vanavond (20.45 uur) de wedstrijd tegen Frankrijk. Met beelden van Arsenal, Liverpool en Newcastle United liet Van Bommel zijn plannen zien aan zijn spelersgroep. Het Vlaamse Het Laatste Nieuws reconstrueerde zijn eerste week.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij pzc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette BN DeStem Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette Brabants Dagblad Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette De Gelderlander Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette De Stentor Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette Eindhovens Dagblad Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette Tubantia Hoe Mark van Bommel dankzij Arsenal en Liverpool de Rode Duivels meteen naar zijn hand zette PZC Belgische spelers raken onder de indruk van Van Bommel: ‘Ik kan me na één training al inbeelden hoe hij wil spelen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee