Word lid
woensdag 30 september 2026·18°De Bilt164 kmfileAEX 1.120,19 ▲ +0,36%

Rechtszaak tegen Stellantis om sjoemelsoftware in campers

Nederlands Dagblad 10 0 Zap

Belangenorganisaties zijn een rechtszaak gestart tegen Stellantis, het moederbedrijf van onder meer Fiat, voor het plaatsen van 'verboden sjoemelsoftware' in campers. Dat meldt de Consumentenbond. Ze eisen een schadevergoeding voor gedupeerde camperbezitters.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Reformatorisch Dagblad Rechtszaak tegen Stellantis om sjoemelsoftware in campers Nieuws.nl Rechtszaak tegen Stellantis om sjoemelsoftware in campers Welingelichte Kringen Rechtszaak tegen Stellantis om sjoemelsoftware in campers

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee