Word lid
woensdag 30 september 2026·24°De Bilt267 kmfileAEX 1.117,75 ▼ −0,22%

Wie beschermt Nederlanders?

OGedeeld door Oeps112 · ·ongehoordnederland.tv 163 23 Zap

Filosoof Andrea Speyerbach bereidt met haar stichting een rechtszaak voor tegen de Nederlandse Staat. “Wij willen afdwingen dat ook de gewortelde Nederlandse bevolking minimaal net zoveel rechtsbescherming krijgt als de vreemdelingen die naar Nederland komen."

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op ongehoordnederland.tv →

Bron: ongehoordnederland.tv (ongehoordnederland.tv). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

23 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
dirk ☎️ 89 dagen geleden · ingeklapt
Over welke vreemdeling heeft ze het dan? Asielzoekers worden behandeld of het monarchen zijn die hier in Nederland gaan genieten van all-inclusive vakantie en arbeidsmigranten worden nog slechter behandeld dan vee.
#1
#2
H Hendrianus 89 dagen geleden · ingeklapt
Oh leuk, eerst even aantonen dat de nederlandse wetgving niet voor alle burgers gelijk is.
#2
#3
G Graaier1000 89 dagen geleden · ingeklapt
Een voorbeeld, de Rechtszaak Cultuurdefensie, wordt door Stichting Democratische Vernieuwing op haar website genoemd.
Dat aantonen wil zij via de rechter laten geschieden.
.
Uit de website:
De eerste stap is het bewijzen van schade. Met cijfers van het CBS en verklaringen van deskundigen wordt aangetoond welke schade er ontstaat op het gebied van wonen, voorzieningen, veiligheid en sociale samenhang, en hoe die schade voortvloeit uit massamigratie.
De tweede stap is de zorgplicht van de staat. Net als in de Urgenda-klimaatzaak stelt Cultuurdefensie dat de overheid verplicht is voorzienbare schade te voorkomen. De vraag die de rechter dan moet beantwoorden is of het huidige recht ruimte biedt om de gewortelde burger te beschermen, zoals het de aangekomen migrant al beschermt.

https://democratischevernieuwing.org/
#3
#4
H Hendrianus 89 dagen geleden · ingeklapt
Voor een filosofe iets om over na te denken. Een rechtszaak? Er zijn nog geen bewijzen, geen wetten bekend waarop de claim gebaseerd is. Kortom niet meer dan andere rechtse partijen wensen, een Nederlander waar de islam geen plats heeft en de meerderheid der mensen een blanke gewortelde kleur heeft. Je moet wel gestoord zijn om aan dat clubje geld te doneren.
#4
#5
S Snorrie 89 dagen geleden · ingeklapt
Die rechtzaak is gewoon een lokkertje om zoveel mogelijk geld binnen te halen.
Dit is niet de eerste oplichting en zal ook zeker niet de laatste zijn.
#5
#6
H Hendrianus 89 dagen geleden · ingeklapt
#6
#7
J janpeter 89 dagen geleden · ingeklapt
Ik mag hopen van niet,

Sarcasme aan
Vanavond maar met de knieën op de grond en handen gevouwen op de rand van het bed ff lekker de heiden uithangen ( lees hardgrondig vloeken)
#7
#8
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
Wat dacht je van de privileges van het koninklijk huis?
#8
#9
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
En anderen zien dit weer liever in de vs
https://www.youtube.com/watch?v=dEf77K146YUYouTube-video
#9
#10
H Hendrianus 88 dagen geleden · ingeklapt
Een privileges is in de kern geen wetsongelijkheid. Iedereen geniet tot op zekere hoogte privileges. Privileges kunnen wel tot ongewenste zaken leiden waarbij mensen geen gelijke kansen hebben.
#10
#11
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
Als die privileges alleen voor hen gelden is het wel wetsongelijkheid. Zo heeft hij (willem) bij geboorte recht om koning te worden.
#11
#12
H Hendrianus 88 dagen geleden · ingeklapt
Liever zie ik helemal geen ghodsdienstige dogma's de massaal door mensen opgevolgd worden. Helaas is dat de mensheid in zijn geheel niet gegeven. De mens wil al van oudsher het onverklaarbare verklaren en als de wetenschap dat niet kan komen er stromingen die in een bepaalde aanname van het onverklaarbare geloven. Machthebbers hebben dat altijd in hun voordeel weten te gebruiken. Het verbind, het maakt tot een groep, je kan ze sturen en beheersen. Eeuwenlang werkten kerkvorsten nauw samen met de wereldse heersers om er beide rijker van te worden.
Helaas gunnen de stromingen elkaar het licht i de ogen niet, want een beddreiging voor de heersers, en werden en worden er godsdienstoorlogen en/of geloofsvervolgingen gepleegd. De reli gekte kent overigens geen grenzen. Mensen sturen hun kinderen vrijwillig naar bijv. dit zomerkamp. Kijk even van 7:46 https://www.youtube.com/watch?v=GrM7_u93yiA
Dit is gewoon kindermishandeling. Wat voor volwassenen komen daar uit?YouTube-video
#12
#13
H Hendrianus 88 dagen geleden · ingeklapt
Tegen welke wet gaat dat in dan? Sterker, de troonopvolging is in de grondwet geregeld.
#13
#14
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
Die grondwet zorgt dus voor een discriminatoire uitzondering.
#14
#15
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
"Dit is gewoon kindermishandeling. Wat voor volwassenen komen daar uit?" Dit is uiteraard beangstigend. Wel typisch amerikaans. En nu komt er nog een lading uit moslimlanden erbij. Kan helemaal leuk worden.
#15
#16
H Hendrianus 88 dagen geleden · ingeklapt
Je kan altijd een lid van de koningklijke familie trouwen ThWil, dan hoor je ook bij het koninklijk huis en geniet je privileges.
#16
#17
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
Ik denk dat beatrix geen zin meer heeft in een huwelijk. Daarbij is het ook de vraag of zij wel van 'koninklijke' bloede is want nog steeds weigert ze een dna test. Daarnaast wil ik geen bovenwettelijke privileges.
#17
#18
dirk ☎️ 88 dagen geleden · ingeklapt
Als het Koninklijk huis minder geld zou verdienen en flink belasting zou moeten betalen. Dan hoeven ze ook minder beveiligd te worden. Boeven komen immers altijd op geld af. Dan snijdt het mes aan alle kanten.
#18
#19
T ThWil 88 dagen geleden · ingeklapt
Vind ook dat zij hun eigen broek moeten hooghouden. Geen uitzonderingen.
#19
#20
dirk ☎️ 88 dagen geleden · ingeklapt
Ik vind dat het extreme er vanaf moet. Maar begrijp je standpunt. Van al het geld dat richting het Koningshuis gaat, hadden ook zieke mensen geholpen kunnen worden.
#20
#21
dirk ☎️ 88 dagen geleden · ingeklapt
Ik vond vroeger de publieke omroep een goede zaak. Ik dacht dat zijn gewoon simpele baantjes voor een klein loon. Een soort bezigheidstherapie. Ik had dus een totaal verkeerde voorstelling van zaken. Het is gewoon 1 grote roofoperatie op kosten van de belastingbetaler. En als je bedoelt dat om dezelfde reden een eenvoudig Koningshuis ook nooit realiteit gaat worden. Dan geef ik je gelijk. Dan kan het het beste worden afgeschaft.
#21
#22
H Hendrianus 88 dagen geleden · ingeklapt
Ze genieten inderdaad bovenwettelijke privileges. Er wordt bijv. geen belasting betaald. Nu ja, als je uitkering van de staat komt dan betaalt de staat ook de eventuele belasting die geheven wordt. De vermogensbelasting is bij de Oranjes natuurlijk wel interessant. Dus ja, je hebt gelijk, de koninklijke famile geniet privileges die bij de wet geregeld zijn.
Maar goed, dat is niet waar filosoof Andrea Speyerbach haar messen voor slijpt.
#22
#23
M Marrie1 88 dagen geleden · ingeklapt
Mooi, zal tijd worden.
#23

Meer binnenland

Reacties (23) — praat mee