Word lid
dinsdag 29 september 2026·25°De Bilt427 kmfileAEX 1.124,25 ▲ +0,73%

Raymond kon maandelijks verdienen aan pinautomaat in zijn gevel, maar Enschede weigert vergunning

Tubantia 9 0 Zap Betaalmuur

Enschede verleent geen vergunning voor een geldautomaat aan de Haverstraatpassage. De gemeente heeft de aanvraag geweigerd, mede vanwege het risico op plofkraken.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij tubantia.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Haarlems Dagblad·

Dodelijke overval op goudwisselkantoor heeft er bij alle deelnemers aan overvaltraining in Beverwijk ingehakt. ’Ik wil je niet zien kijken’

Het aanbod voor Beverwijkse centrumondernemers om een overvaltraining te volgen komt niet uit de lucht vallen. Bij een overval op het goudwisselkantoor in april werd een medewerker neergestoken, die later in het ziekenhuis overleed. Pal tegenover het pand Thuis op de Bree, waar maandagavond de training plaatsvindt.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee