Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·8°De Bilt16 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Woningmarkt wordt weer kopersmarkt: 'Mensen hebben niet door dat ze kunnen onderbieden'

Vastgoedmarkt 167 0 Zap

Makelaars spreken van een terugkeer naar een gezondere woningmarkt. Kopers hebben meer tijd om verstandige beslissingen te nemen, hoeven niet meer te haasten of stressen en hebben een keuze. Maar vergis je niet: de overspannen woningmarkt bestaat nog steeds.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Vastgoedmarkt →

Bron: Vastgoedmarkt (vastgoedmarkt.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Nederlandwoningmarktkopersmarkt
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
NRC Is nu een goed moment om een huis te kopen? Telegraaf Woningkopers zien kansen groeien om eindelijk een huis te bemachtigen: ’Mooi moment om je slag te slaan’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Telegraaf·

Bezuinigen op zorg, terwijl er voor vele miljarden aan fraude wordt gepleegd: ’Mensenhandel, prostitutie en drugshandel verweven zijn geraakt met zorgstelsel’

Niemand weet hoe omvangrijk zorgfraude is. Misschien wel 10, 15 of 20 miljard euro? Waarom wil de coalitie voor miljarden bezuinigen op de gezondheidszorg als niet eerst deze grootschalige fraude is aangepakt? „Noem het criminaliteit: mensenhandel, prostitutie en drugshandel zijn verweven geraakt met ons zorgstelsel.”

Reageer
Reacties (0) — praat mee