Word lid
maandag 12 oktober 2026·13°De Bilt8 kmfileAEX 1.133,91 ▲ +0,26%

Coffeeshophouder Henny (1950-2026) bleef vechten voor zijn zaak: ‘Eigengereid, maar ook een klein hartje’

De Gelderlander 21 0 Zap Betaalmuur

Coffeeshophouder Henny van Amelsfoort was er een van de oude stempel. En als hij iets in zijn hoofd had, dan moest het ook gebeuren. Zo moet en zou zijn zaak herrijzen in de Munterstraat na de grote stadsbrand in Arnhem. Hij maakt het alleen zelf niet meer mee.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Coffeeshophouder Henny bleef vechten voor zijn zaak: ‘Eigengereid, maar ook een klein hartje’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee