Lidewij de Vos heeft gelijk: Nederland wordt omgevolkt
FVD-leider Lidewij de Vos zegt dat Nederland letterlijk wordt omgevolkt. Jesse Klaver reageert met beschuldigingen, maar ontwijkt de feiten.
Bron: dagelijksestandaard.nl (dagelijksestandaard.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.
115 reacties
Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.
Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.
Meer overig
Nationale Kraanwaterdag: geen gezond drinkwater zonder installateurs - Waternieuws
Op Nationale Kraanwaterdag, 30 september, staat het belang van gezond en duurzaam drinkwater centraal. De dag is vooral gericht op kinderen in het basisonderwijs en laat zien waarom water een gezonde en vanzelfsprekende dorstlesser is. Techniek Nederland grijpt de dag aan om aandacht te vragen voor de techniek achter d
Recordbedrag Wakibi: in 2026 al 2 miljoen euro aan kleine leningen verstrekt - Bank Nieuws
Tot nu toe is dit jaar via het Nederlandse microkredietplatform Wakibi al €2 miljoen aan kleine leningen verstrekt aan ondernemers in 80 verschillende landen.
Nieuwe afvalapp moet Utrechters beter informeren - Recyclenieuws
n Utrecht krijgt een nieuwe afvalapp. Inwoners kunnen daarin onder meer bekijken wanneer hun afval wordt opgehaald. Ook wordt het mogelijk om via de app grofvuil te laten ophalen, een kliko aan te vragen of een bestaande kliko om te ruilen. Volgens de gemeente moet de app vooral zorgen voor betere informatie en dien
LIVE Files in Brabant | Vrachtwagens met pech bij Nistelrode en Heesch zorgen voor vertraging richting het oosten
Door Brabant lopen veel wegen en snelwegen, en dat betekent dat er in de ochtend en avond vaak files ontstaan. Hoe druk is het in de spits, welke ongelukken gebeuren er en waar zorgen omleidingen voor vertraging? Lees hier alle updates.
HD Nieuws: Uitgestelde Apple TV-serie ‘The Savant’ komt mogelijk volgend jaar eindelijk uit
Bijna een jaar geleden stond Apple TV op het punt een nieuwe serie uit te brengen: The Savant, met Jessica Chastain in de hoofdrol. Op het laatste moment werd de serie echter uit de programmering gehaald, kort na de moord op politiek activist Charlie Kirk.
Huub Stapel bekijkt het jaar vanuit vogelperspectief - Hd technieuws: alles over digitale media
In de nieuwe MAX-serie Een jaar in vogelvlucht volgt Huub Stapel een jaar lang de terugkerende ritmes, gebruiken en tradities die Nederland kenmerken.
3-5 oktober geen tot beperkt treinverkeer Amsterdam Centraal - Ov-nieuws
Vanwege renovatiewerkzaamheden van ProRail is het treinverkeer van, naar en via Amsterdam Centraal aangepast. Op zaterdag 3 oktober rijden er géén treinen.
Fryslân biedt ruimte aan grootschalige batterijopslag - Energienieuws
De provincie Fryslân wil grootschalige batterijopslag onder voorwaarden toestaan. Daarmee wijzigt de provincie haar eerdere voornemen om zelfstandige batterijsystemen boven 100 MW uit te sluiten.
Tibber en Joulo maken laden bij de buren gratis: ERE-vergoeding betaalt de stroom - Energienieuws
Tibber en Joulo introduceren Joulo Deel: een nieuwe manier waarop bezitters van een laadpaal thuis deze tijdelijk kunnen openstellen voor buren, vrienden of bezoekende familie.
Samenwonend en in testament, toch geen erfenis
Een vrouw stond in het testament van haar partner, maar hun relatie was voor zijn overlijden voorbij. Het hof oordeelt dat zij geen erfgenaam is.
Noodfonds Energie opent 4 januari: tot €1.800 steun
Het Noodfonds Energie opent op 4 januari. Ben je veel van je inkomen kwijt aan energie, dan krijg je €120 tot €1.800. Er is geen budgetplafond.
Hooggerechtshof staat uitzetting migranten naar derde landen toe
WASHINGTON (ANP/RTR) - De regering-Trump kan vooralsnog migranten blijven uitzetten naar andere landen dan hun land van herkomst. Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft daartoe de uitspraak van een lag...
Wie in de kou zit, krijgt niets
Het Noodfonds Energie opent op 4 januari, maar ruim 100.000 arme huishoudens vallen erbuiten omdat ze te weinig stoken om steun te krijgen.
FVD pakt OM keihard aan over RoddelPraat: justitie baseert zich op ideologische kolder
FVD-Kamerlid Peter van Duijvenvoorde stelt vijftien vlijmscherpe Kamervragen over de vervolging van RoddelPraat. Waarop baseert justitie haar absurde theorieën over geweld?
Fiscale diefstal in box 3: kabinet jaagt op spaarders met fysiek goud en crypto
Het kabinet wil fysiek goud, zilver en crypto jaarlijks met 36% belasten op ongerealiseerde winst. Willem Middelkoop ontmaskert de valstrik: alles moet in het systeem blijven.
Onderwijs is onderpand voor Jetten-deal
Een geheime coalitieafspraak: lukt de besparing op de sociale zekerheid niet, dan levert het onderwijs 1,2 miljard in. De Kamer kreeg het niet te zien.
https://fvd.nl/videos/OFI3kCbS92g
De oplossing moet volgens mij in de richting van voorkoming dat Nederland nog meer overvol raakt gezocht worden.
Een asielstop en strenge beperking van overige immigratie is onontkoombaar.
Beter ten halve gekeerd als ten hele gedwaald.
Die vermindering zal de gehele voedselproductie stil leggen.
En dan hebben we pas echt een probleem.
>
Misschien tijd voor een premier van Afrikaanse komaf?
>
Zo'n Schout bij Nacht van het Nederlandse leger zei ooit eens tegen mijn broertje dat als het slecht gaat, dan moet je overwinteren. Dus in je hol kruipen en wachten tot de zon weer schijnt en dan kan je weer dingen doen. Dat zal het zijn.
Het was gemakkelijk om de babyboom, met op zijn piek veel arbeiders, te accepteren. De onvermijdelijke vergrijzing die daar op volgt wordt gezien als een ramp. Productie gaat helaas boven welvaart en dus hollen we als een blinde verder in de doodlopende steeg van de alsmaar groeiende economie.
Te laat , heb er een prachtige dochter en weer door een andere gemaakte kleinkinderen aan over gehouden.
Overigens : Ik zag een mooie vrouw perfect op de Talking Heads dansen . Later aan de bar nog steeds een mooie vrouw , weer wat later bij het invullen van trouw formuleren, we hadden al met plezier samen gewoond, bleek dat ze schijnbaar ook administratief gezien een Ghanese was net zo als ik administratief een Nederlander ben. Maar in het echie Twee Mensen die elkaar zeer prettig vonden .
En zo zijn er meer stellen , die in de volksmond gemixt worden genoemd , en ook in het echie Twee Mensen zijn die elkaar leuk vinden ..
En ja ik stuiter over die blatante zin " en als men kickt op een ander ras daar een seksmaatje zoeken waarbij nageslacht achterwege blijft".
Beter is het om in lijn met de "Energietransitie", "Natuurtransitie", "Voedsel-" of "Eiwittransitie" te spreken van een "Bevolkingstransitie". Dan vallen de beleidspuzzelstukken in elkaar. Volgens mij is dan meteen helder waar Den Haag en Brussel mee bezig zijn. Ook is er geen ontkennen meer aan.
Zitten we vervolgens met een aantal vragen.
1. Nederland is geen land meer, maar een Brusselse prefectuur. De Nederlandse cultuur mag niet bestaan. Vraag is dan waarvoor de burger belasting betaalt. Want doordat volgens de politiek correcte ideologie "grenzen diefstal van de armen zijn" is greep op uitgaven, op de verzorgingsstaat , op de toekomst van de burger minder haalbaar dan ooit.
1a. Voor vrouwen is dit extra van belang. Als gevolg van de toestroom van mannen uit rigide, gewelddadige culturen staat hun positie in de openbare ruimte nu al onder druk. Dat wordt alleen erger. De immigratie van vandaag verpest voor jonge vrouwen en meiden de rest van hun leven. En ze moeten bang zijn om dochters te krijgen. De politiek correcte niet-democratie en onrechtsstaat die Den Haag bouwt, is voor hen veel minder belastinggeld waard. Geen mensenrechten = geen belasting betalen. En beter kunnen ze emigreren.
2. Wie gaat deze Brusselse prefectuur verdedigen in tijden van oorlog? Waarom zou je dat willen? Het bewind in Den Haag van Groningen, Toeslagenschandaal en Grote Asielfraude is het niet waard er voor te sneuvelen. Terwijl jij aan het front vecht, beroven de "mensen die onze bescherming hebben ingeroepen" je ouders en grootouders.
Ik stel het nu opzettelijk wat gechargeerd, maar de essentie is dat de politiek correcte ideologie geopolitiek gezien onwerkbaar en onhoudbaar is zonder die ene supermacht die na 1945 zijn wereldordening oplegde: de westerse Pax Americana. De EU zelf is ideologisch en institutioneel te zwak, instabiel en verward om in zo'n ordening te voorzien.
DvD
Als ik het in eigen woorden samenvat is de kern van het succes van de Nederlandse/westerse samenleving: samen hard werken, gesloten grenzen, samenwerking middels handelsovereenkomst en, overkoepelende defensie en een samenleving gebaseerd op vertrouwen met balans tussen kapitalisme en socialisme.
De EU en Euro zijn ontwikkelingen in de verkeerde richting, terug naar een EEG 2.0.
Dat zie ik als essentie, niet het kleurtje dat iemand heeft.
Een vlucht naar voren door (exceptionelr) bevolkingsgroe komt uiteindelijk als een boemerang.
Als ik mij goed herinner hebt u hier op NK zich op ongeveer dezelfde wijze als ik nu doe geuit.
Volgend jaar geeft de rijksoverheid meer dan 520 miljard uit. Een verdubbeling ten opzichte van 2017. Terwijl niets is opgelost. De belastingbetaler koopt er niet méér voor.
Er valt gemakkelijk te bezuinigen:
1. de NPO gaat bestaan uit streaming diensten. Media moeten zichzelf gaan bedruipen. Overheidssubsidie leidt tot een (te) uniforme pers. Wie betaalt bepaalt.
2. Vakbonden en werkgeversorganisaties gaan zichzelf bedruipen.
3. Linkse universitair geschoolden zijn doorgaans welgesteld. Zij kunnen hun eigen ngo's bekostigen. Scheelt alweer 300, 400 miljoen per jaar.
4. Jeugdzorg is een wanpresterende organisatie. Denk aan het "meisje van Vlaardingen". De hele bureaucratie is er alleen voor zichzelf en de overlegstructuren. Koppel iedere medewerker direct aan de kinderen.
5. Veel werk bij de zorgverzekeraars, o.a. het jaarlijkse onderhandelingscircus over contracten, biedt kansen voor AI.
6. Beleidsmedewerkers op de ministeries, provinciehuizen, gemeentehuizen kunnen vervangen worden door AI.
7. Veel Adviescommissies en -colleges van de overheid kunnen werken met AI.
8. We gaan over van een asielbestel op basis van een territoriaal principe op een asielbestel op basis van uitnodiging en herhuisvesting.
Zomaar wat voor de hand liggende voorstellen.
DvD