Word lid
donderdag 8 oktober 2026·15°De Bilt235 kmfileAEX 1.124,06 ▲ +0,56%

Christa Pike loopt weer na mislukte executie

Nederlands Dagblad 17 3 Zap

Christa Pike heeft in haar ziekenhuiskamer gelopen na haar mislukte executie, vertelt haar advocaat Stephen Ferrell aan de BBC. Wel is ze mentaal nog in een wazige staat volgens Ferrell.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Trouw Ter dood veroordeelde Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie Reformatorisch Dagblad Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie NOS Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie Nederlands Dagblad Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie De Gooi- en Eemlander Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie Haarlems Dagblad Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie IJmuider Courant Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie Leidsch Dagblad Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie Noordhollands Dagblad Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie Metro Christa Pike bij bewustzijn en aanspreekbaar na mislukte executie

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
𝓡𝓸𝓷 ★ 𝓜𝓥𝓥 5 uur geleden · ingeklapt
Dood straf is moord,
#1
#2
Reconquista 4 uur geleden · ingeklapt
En toch is een meerderheid van de Amerikanen voor de doodstraf. Het ligt er een beetje aan welke poll je erbij pakt maar 52% tot 66% van de Amerikanen is voorstander. Het verschil tussen moord en de doodstraf is dat deze criminelen er zelf voor gekozen hebben om een moord te plegen en daarmee zelf het risico namen om de doodstraf te krijgen. Dat is een keus die ze zelf hebben gemaakt. De slachtoffers van deze moordenaars hadden geen enkele keus. Hun overkwam het zonder dat ze daar inspraak in hadden.

Het slachtoffer is deze zaak is Vickie Swartout die niet ouder mocht worden dan 42. Ze is vermoord voor 114 dollar en een slof sigaretten.
#2
#3
𝓡𝓸𝓷 ★ 𝓜𝓥𝓥 4 uur geleden · ingeklapt
ja goed punt maar 9 % !!! bleek achteraf onschuldig, En daarbij je kunt beter dood zijn dan levenslang vast zitten.
#3

Meer buitenland

Reacties (3) — praat mee