Word lid
dinsdag 6 oktober 2026·12°De BiltAEX 1.128,33 ▲ +0,40%

Trump geeft groen licht voor doodstraf van moslim-terrorist door militair vuurpeloton - NieuwRechts.nl

SGedeeld door spookrijder · ·nieuwrechts.nl 46 5 Zap

De Amerikaanse president Donald Trump heeft ingestemd met de executie van Nidal Malik Hasan door een vuurpeloton van het Amerikaanse leger. Hasan werd ter dood veroordeeld voor de schietpartij op lege

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op nieuwrechts.nl →

Bron: nieuwrechts.nl (nieuwrechts.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

5 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
H Hendrianus 4 uur geleden · ingeklapt
De betere methode.
#1
#2
U UptoDate 3 uur geleden · ingeklapt
Als je vergelijkt met de dood door injectie is dit wel heel effectief!
Maar een mens doden is een misdaad.
#2
#3
Biscanna 2 uur geleden · ingeklapt
Prima straf voor Hasan.
#3
#4
Olivia 2 uur geleden · ingeklapt
Ook al is de uitkomst hetzelfde, misdaad is als het strarfbaar is, anders niet.
#4
#5
H Hendrianus 2 uur geleden · ingeklapt
In dit geval is het eerder humaan om dergelijke daders te doden en m.i. zeker geen misdaad. Het alternatief is levenslang en ik zou dat als onmenselijk ervaren. Nooit meer vrij en je leven lang tussen lui die minstens zo gestoord/gewelddadig zijn als jij, brrr.
#5

Meer overig

Reacties (5) — praat mee