Word lid
woensdag 23 september 2026·16°De BiltAEX 1.110,93 +0,78%

André Rieu is Nederlands grootste muziekfenomeen: 500 platina platen, en met 11,5 miljoen verkochte kaartjes ergens tussen Beyoncé en Madonna

NRC 2 0 Zap Betaalmuur

Na weer een serie uitverkochte Vrijthofconcerten deze zomer in Maastricht, toert André Rieu de komende maanden met zijn Johann Strauss Orkest – het grootste privé-orkest ter wereld – door Europa. „Mij gaat het altijd om direct contact met het publiek. Anders kan je evengoed een plaat opzetten.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij nrc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NRC →

Bron: NRC (nrc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

’Tijdbom onder coalitie, schandalig, onbehoorlijk bestuur’. VVD en JessLokaal turnen eerder genomen raadsbesluit met amendement om van negatief naar positief

„Deze actie legt een tijdbom onder de coalitie. Wanneer die bom ontploft, weet ik niet. Maar dit is een kwalijke zaak”, zegt Cor Quint van de Seniorenpartij Schagen. ’Onbehoorlijk bestuur’, voegt Merieke Bredewold van Wens4U er aan toe. ’Het is een schandaal dat dit gebeurt’, vindt ook Frans Jansen van D66.

Reageer
Reacties (0) — praat mee