9 maanden geleden door Kiki
Die foto van die kerels die daar staan te lachen als ze een schaap gaan laten doodbloeden, misselijkmakend. Hoe kan er van deze mensen nog menselijkheid worden verwacht als ze met dieren al zo achteloos omgaan.
Hier een krachtige uitspraak:
== We hebben als beschaafde samenleving gewoon de verdomde plicht om vermijdbaar dierenleed ook effectief te vermijden. ==
@6
Wat mij betreft niet.
Eigenlijk ben ik voor een in de grondwet omschreven recht voor kinderen. gevrijwaard te zijn van elke vorm van religieuze indoctrinatie.(laten we zeggen tot achttien jaar oud)
Nog sterker, een totaal verbod, strikt gehandhaafd, daar zou ik voor zijn.
Maar dat zal in Nederland wel weer als een dwarsstraat te ver gezien worden.
Prima dat dat verboden wordt, om heel veel redenen. Wat mij betreft kun je van mening verschillen over of onverdoofd slachten, mits goed uitgevoerd, erger is dan normaal slachten, mits goed uitgevoerd.
Wat ik een goed bijprodukt vind van een dergelijk verbod, is ten eerste dat dan minder islamieten hier willen wonen, dus de islamisering wordt tegengegaan. EN het stelt paal en perk aan het pluggen van halal onder moslims, het dreigen met hel en verdoemenis als ze dus produkten van autochtonen kopen, waardoor ze in feite een eigen, aparte economie financieren, alsmede hun thuisland, van onze uitkeringen, voor een te groot deel.
Menig "gelovige" wil bloed zien vloeien, pijn zien lijden, dieren zien spartelen om behoud van leven.... Lekker met een mes tekeer gaan.....Ik KOTS op deze lui......
En ja @4 .... Ook Joden moeten kappen met deze barbaarse onzin!!!
Voor 'tijdelijke slachtvloeren' ... dus netto -- niets verandert.
En de hypocrieten die hysterisch janken over dierenleed kunnen beter veganist worden; er bestaat geen diervriendelijke manier van een beest afmaken.
Volgende stap is het verbieden van ritueel slachten.
@10 Helemaal niet zo moeilijk. Om te beginnen worden dan alle religieuze scholen gesloten en worden kinderen verwijderd uit gezinnen die minderjarigen mee naar hun kerk, moskee of tempel nemen.
@17 en niet alleen religie, maar ook ideologieen die kinderen bloot stellen aan het facistisch gedachtengoed van ouders en familie ... denk aan ouders die pvv, fvd, etc aanhangen
@11 er kan ook geimporteerd worden -- het enige bijproduct dat wij zien jouw stompzinning reactie
@13 ja, want hoeveel gelovigen zijn chef, gooien een kreeft levend in een pan, trekken de poten van kikkers eruit, mesten ganzen vet om hun lever ... etc.
... oh, last van tunnelvisie?
@21 Ook daar gruwel ik van.... en zal dit laten blijken!
Plaats maar een item over dit vreselijke dierenleed..... Dan kan ik daar ook op los gaan.
@13
Wat denk je van ongelovige sportvissers?
@13
Of boer Hendrik die zelf zijn kippen slacht ?
Laat ze het trouwens in Belgie zelf uitzoeken .
Hetvis niet meer van ons .
Dierenoffers voor het vermeende Opperwezen. Hoe primitief wil je zinken? Arabische shitzooi die moet worden verboden. Want vrijwillig voortschrijdend inzicht is te veel gevraagd van de door inteelt verschrompelde hersentjes.
Wanneer wordt deze regel in zijn geheel binnen de EU doorgevoert? ik zeg ASAP
Waarom moeten niet halal slagers zich wel aan de regels houden en geld investeren en bij de groep Halal slagers wordt het gedoogd sterker nog gewoon toegestaan. Hier is een mooie taak voor PVDD
@19 ...... Zou je niet (met minder €'s) gelukkiger leven in een land naar jouw eigen keuze? Als ik het zo lees wentel je jezelf dagelijks in de PVV shit en zo. Deze dagelijkse stress is niet alleen vreugdeloos maar verkort op den duur ook je luizige leventje! Ga lekker bij Abbas of zo je geluk opdoen. Jij blij en wij blij dat we je kwijt zijn met je ellendige reacties.
13 uur geleden door Inter
19 uur geleden door Crezee
15 uur geleden door Hadito
1 dag geleden door Inter
18 uur geleden door DaSilva
minder dan een minuut geleden door Wylde Gjert
2 minuten geleden door Wylde Gjert
5 minuten geleden door RonMVV
5 minuten geleden door Ronin
5 minuten geleden door RonMVV