Salah Abdeslam wil contact met slachtoffers aanslagen: “Hij wil de situatie graag uitleggen”
Salah Abdeslam, die levenslang kreeg voor zijn deelname aan de aanslagen van 13 november 2015 in Parijs, wil in het kader van het herstelrecht “de deur openen voor de burgerlijke partijen”. Dat heeft zijn advocate gezegd.
7

Reacties
9 reactiesHet moet niet gekker worden....
Goh...er zitten toch minstens 2 salah fans hier blijkbaar....
Dat contact met de overleden slachtoffers moet toch wel te realiseren zijn.
Moeten ze hem ook even die kant op helpen.
Ik denk, dat een aantal nabestaanden ook wel
met hem in "gesprek" willen gaan.
Als hij inziet wat hij anderen heeft gedaan en de verantwoordelijkheid op zich neemt, en niet schuld afschuift op religie, en als nabestaanden behoefte hebben aan uitleg door hem, waarom niet.
Vermoed dat ze eerder "fan" van jouw zijn, en dat even laten weten.
"Abdeslam werd afgelopen week twee keer kort aangehouden in het kader van een onderzoek naar het illegale bezit van een USB-stick in detentie."
Als hij al over een computer of zo beschikt dan toch zeker eentje waar geen externe apparaten zoals een USB op kunnen worden aangesloten en waarmee geen contact leggen met de buitenwereld mogelijk is?!
.
Daarnaast kan hij toch brieven/verklaringen schrijven aan de hand waarvan de nabestaanden van de slachtoffers zelf kunnen beslissen of en in hoeverre ze contact willen hebben?
Bataclan, niet als Charlie Hebdo / het platrijden van kinderen op de boulevard in Nice / kerstmarkten in Duitsland / metro london / trein Madrid / Vliegveld Zaventem / talloze steekpartijen on der de Allah kreet etc etc
Je zou het bijna vergeten of normaal gaan vinden..
Ongelofelijk dat die massa moordenaar en zijn advocaat dit durven te vragen.
“Hij wil de situatie” graag uitleggen, betekent in de praktijk dat hij bezig is om onder zijn levenslang uit te komen.
Ik kan me echt niet voorstellen dat er nabestaanden en de slachtoffers zijn die hier op zitten te wachten.
Ik denk eerder dat die hem ook wel iets willen uitleggen, nu ze al 10 jaar lang hun dierbaren moeten missen, de wonden die hij anderen heeft toebracht zullen nooit echt helen.