Reacties

9 reacties
  • 1

    Het moet niet gekker worden....

    Rotterdammert Rotterdammert 19 uur geleden
    -1
    melden
  • 2

    Goh...er zitten toch minstens 2 salah fans hier blijkbaar....

    Rotterdammert Rotterdammert 18 uur geleden
    -2
    melden
  • 3

    Dat contact met de overleden slachtoffers moet toch wel te realiseren zijn.
    Moeten ze hem ook even die kant op helpen.

    Snorrie Snorrie 18 uur geleden
    -2
    melden
  • 4

    Ik denk, dat een aantal nabestaanden ook wel
    met hem in "gesprek" willen gaan.

    Weetal Weetal 18 uur geleden
    1
    melden
  • 5

    Als hij inziet wat hij anderen heeft gedaan en de verantwoordelijkheid op zich neemt, en niet schuld afschuift op religie, en als nabestaanden behoefte hebben aan uitleg door hem, waarom niet.

    Redmutch Redmutch 17 uur geleden
    0
    melden
  • 6

    @2 Vermoed dat ze eerder "fan" van jouw zijn, en dat even laten weten.

    Ron MVV Maastricht . Ron MVV Maastricht . 17 uur geleden
    1
    melden
  • 7

    "Abdeslam werd afgelopen week twee keer kort aangehouden in het kader van een onderzoek naar het illegale bezit van een USB-stick in detentie."
    Als hij al over een computer of zo beschikt dan toch zeker eentje waar geen externe apparaten zoals een USB op kunnen worden aangesloten en waarmee geen contact leggen met de buitenwereld mogelijk is?!
    .
    Daarnaast kan hij toch brieven/verklaringen schrijven aan de hand waarvan de nabestaanden van de slachtoffers zelf kunnen beslissen of en in hoeverre ze contact willen hebben?

    Graaier1000 Graaier1000 17 uur geleden
    -2
    melden
  • 8

    Bataclan, niet als Charlie Hebdo / het platrijden van kinderen op de boulevard in Nice / kerstmarkten in Duitsland / metro london / trein Madrid / Vliegveld Zaventem / talloze steekpartijen on der de Allah kreet etc etc
    Je zou het bijna vergeten of normaal gaan vinden..

    Vageali6888 Vageali6888 16 uur geleden
    0
    melden
  • 9

    Ongelofelijk dat die massa moordenaar en zijn advocaat dit durven te vragen.
    “Hij wil de situatie” graag uitleggen, betekent in de praktijk dat hij bezig is om onder zijn levenslang uit te komen.
    Ik kan me echt niet voorstellen dat er nabestaanden en de slachtoffers zijn die hier op zitten te wachten.
    Ik denk eerder dat die hem ook wel iets willen uitleggen, nu ze al 10 jaar lang hun dierbaren moeten missen, de wonden die hij anderen heeft toebracht zullen nooit echt helen.

    Marrie1 Marrie1 11 uur geleden
    0
    melden

Plaats een reactie