Na opknapbeurt en weggehaalde camera’s is regenboogpad in Papendrecht direct weer beklad
Papendrecht – In de afgelopen week is het Regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht volledig hersteld. Tevens is de camera weggehaald, die daar geplaatst was na eerdere vernielingen van het regenboogpad.
5

Reacties
10 reactiesZonde, maar ja dat hadden ze kunnen weten, camera weg, daders weer in actie.
Kunnen de camera's weer bevestigd worden. Wordt dat achterwege gelaten dan gaat de boel zich herhalen. Kan een kind bedenken!
Ik vraag me overigens wel af of een zebra niet moet voldoen aan de voorschriften en dient te zijn uitgevoerd in de vlakken zwart- wit. Dus kleuren zijn niet herkenbaar als zebrapad!
Ja, de kleuren en maten van een zebrapad dienen aan bepaalde voorwaarden te voldoen.
Een regenboogpad voldoet daar niet aan.
"Een regenboogpad voldoet daar niet aan."
>>
Dat is niet zomaar gezegd.
Voor een zebrapad zijn uitsluitend de witte banen gereguleerd; min. 4 . breed en 0,5 meter tussen de witte banen.
De tussenliggende banen mogen daarom iedere gewenste kleur hebben.
Zolang als een regenboog zebrapad wat de witte banen betreft aan de regelgeving voldoet, voldoet het pad als zodanig dus ook aan alle regels.
Een regenboogzebrapad is een
voetgangersoversteekplaats die is beschilderd met de kleuren van de regenboogvlag als symbool voor diversiteit en acceptatie van de lhbtiqa+-gemeenschap. De paden kunnen officieel zijn, met witte strepen en een verkeersbord (wat betekent dat voetgangers voorrang hebben), of slechts een symbolisch kunstwerk zonder verkeersfunctie.
Ja, dat klopt.
Maar daar hebben de aanbrengers van die regenboogpaden schijt aan.
Alles moet in de regenboog kleurtjes.
Redelijk gevaarlijk dus.
Helemaal voor kinderen.
"de aanbrengers van die regenboogpaden"
>>
Ook de aanbrengers van die regenboogpaden zou ik niet allemaal over 1 kam willen scheren.
Een dergelijk regenboogpad heeft verkeerstechnisch gezien geen betekenis en is derhalve slechts bedoeld als symbolisch kunstwerk. Eigenlijk levensgevasrlijk!
Een zebrapad is zwart wit.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.