Word lid
donderdag 29 oktober 2026·15°De Bilt320 kmfileAEX 1.142,92 ▲ +0,65%

Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies

Nederlands Dagblad 111 0 Zap

Minister Sjoerd Sjoerdsma (Buitenlandse Handel, D66) wilde in Beijing 'een punt zetten achter de afgelopen periode van onenigheid' met China. Dat ging onder meer over Nexperia en ASML. Volgens hem leefde dat gevoel ook bij zijn Chinese ambtgenoot Wang Wentao, zei hij terugkijkend op de ambassade.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Sjoerd SjoerdsmaChinaBeijingNexperiaASMLD66
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies Haarlems Dagblad Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies IJmuider Courant Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies Leidsch Dagblad Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies Noordhollands Dagblad Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies Nieuws.nl Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies Welingelichte Kringen Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies Reformatorisch Dagblad Sjoerdsma wilde in China een einde maken aan de ruzies

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee