Word lid
zaterdag 3 oktober 2026·9°De BiltAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’

BN DeStem 7 0 Zap Betaalmuur

Zondag speelt Virgil van Dijk zijn 100ste interland voor Oranje. Wat is zijn erfenis tot nu toe? Vijf bondscoaches die met hem werkten oordelen. Koeman, Van Gaal, Blind, De Boer en Advocaat kiezen ook één wedstrijd met Van Dijk die hen bijblijft.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bndestem.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ Brabants Dagblad Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ De Gelderlander Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ De Stentor Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ Eindhovens Dagblad Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ PZC Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ Tubantia Oud-bondcoaches over Virgil van Dijk: ‘Hij hielp mee om Oranje weer in de gunst te krijgen van het grote publiek’ BN DeStem Blind, Advocaat, De Boer, Van Gaal en Koeman over jubilaris Van Dijk: ‘Hij is een absolute grootheid geworden’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee