Word lid
zaterdag 19 september 2026·19°De Bilt2 kmfileAEX 1.095,09 −0,10%

Stevige wind houdt 50.000 bezoekers in spanning, dan komen honderden para’s toch naar beneden

De Gelderlander 5 0 Zap Betaalmuur

Het was de wind die de adem van de bezoekers deed inhouden. Bijna gingen de ‘mass drops’ van honderden parachutisten boven de Ginkelse Heide niet door. Tot het laatste moment hield de omroeper het spannend. Maar toen kwamen er toch honderden soldaten naar beneden.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Haarlems Dagblad·

NS roept op om voorzichtig te zijn rond het spoor nadat jongen van rijdende trein valt. ’Dit is enorm gevaarlijk. Levensgevaarlijk’

„Dit is enorm gevaarlijk. Levensgevaarlijk”, zegt de woordvoerder van NS. Naar aanleiding van het incident van vrijdag- op zaterdagnacht, waarbij een jongen gewond raakte nadat hij van de buitenkant van een rijdende trein viel, roept de spoorwegmaatschappij op om voorzichtig te zijn op het station en rond het spoor.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee