Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

René de Vos (68) draait zijn luchtgekoelde boxermotor uit Wolfsburg warm voor de grote Keverdag in Santpoort-Zuid. ’Je móét dit even horen’

Noordhollands Dagblad 52 0 Zap

Voor René de Vos begint de liefde voor Volkswagens niet bij de Keverdag Noord-Holland, maar in de kattenbak van de Kever van zijn ouders. Een gesprek over nostalgie, techniek met een geurtje, buitenbeentjes en – natuurlijk – ook de naderende Keverdag. ,,Er komt zelfs iemand uit Brazilië.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen René de VosKeverdagSantpoort-Zuid
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad René de Vos (68) draait zijn luchtgekoelde boxermotor uit Wolfsburg warm voor de grote Keverdag in Santpoort-Zuid. ’Je móét dit even horen’ IJmuider Courant René de Vos (68) draait zijn luchtgekoelde boxermotor uit Wolfsburg warm voor de grote Keverdag in Santpoort-Zuid. ’Je móét dit even horen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer opmerkelijk

Reacties (0) — praat mee