Word lid
zaterdag 17 oktober 2026·14°De Bilt55 kmfileAEX 1.142,88 ▲ +0,91%

De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s

De Gelderlander 27 0 Zap Betaalmuur

Hij werd de bekendste demograaf van Nederland als spreekbuis van het CBS. Sinds zijn pensioen zorgt hij voor reuring met zijn waarschuwingen voor een nieuwe dominante religie in Nederland, de orthodoxe Islam. Tot irritatie van vakgenoten. „Als demografen de toekomst gaan voorspellen, hebben ze het nooit goed.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s BN DeStem De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s Brabants Dagblad De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s De Stentor De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s Eindhovens Dagblad De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s PZC De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s Tubantia De bekendste demograaf waarschuwt voor teveel aan migranten en dat irriteert collega’s De Gelderlander Topdemograaf Jan Latten waarschuwt voor een soort omvolking: ‘Als alleen rechts dat omarmt dan geef ik die mensen maar een stem’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee