Word lid
maandag 12 oktober 2026·12°De BiltAEX 1.135,49 ▲ +0,40%

Jennik (23) trotseert de lage waterstand op de IJssel: 'Schepen varen zich lek'

RTV Oost 3 0 Zap

Door de lage waterstand in de IJssel moeten binnenvaartschippers extra goed opletten hoe en waar ze varen. Dat merkt ook binnenvaartschipper Jennik Smink uit Almelo. Dagelijks vaart hij over kanalen en rivieren en daarbij is het onderlinge contact tussen de schippers nu belangrijker dan ooit.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op RTV Oost →

Bron: RTV Oost (rtvoost.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

De Gooi- en Eemlander·

Liggen al onze gegevens op straat na de zoveelste cyberaanval? ’Wat cybercriminelen het liefst willen, is zoveel mogelijk puzzelstukjes verzamelen’

Het ’cyber security incident’ bij Albert Heijn is het zoveelste in een reeks, na recente cyberaanvallen op onder meer telecomprovider Odido en medisch softwarebedrijf ChipSoft. ,,Mensen raken ’cybermoe’. Dat is jammer, want de hoeveelheid incidenten zou ons juist aan het denken moeten zetten.”

Reageer
Reacties (0) — praat mee