Word lid
vrijdag 16 oktober 2026·16°De Bilt480 kmfileAEX 1.142,45 ▲ +0,87%

LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht

Brabants Dagblad 13 0 Zap

De beste darters van Europa zijn dit weekend neergestreken in Maastricht voor de Euro Tour. Vanavond komen de eerste Nederlanders in actie voor eigen publiek. Volg hier het liveblog voor de uitslagen en de belangrijkste ontwikkelingen van het Dutch Darts Championship.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, ook Dirk van Duijvenbode door in Maastricht AD LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht BN DeStem LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht De Stentor LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht Eindhovens Dagblad LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht PZC LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht Tubantia LIVE darts | Nederlander die 5 keer scoorde in KNVB-beker wint bij profdebuut als darter, straks Van Duijvenbode in actie in Maastricht

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee