Word lid
dinsdag 27 oktober 2026·15°De Bilt11 kmfileAEX 1.136,71 ▲ +0,31%

’Mevrouw, ik wil wat vragen’: deze jonge jongens willen geen drank, maar dat ik iets heel anders voor ze koop

IJmuider Courant 16 0 Zap

Het is een zonnige dag. In mijn lunchpauze loop ik vanaf de redactie naar de Albert Heijn. Fantaserend over welke stoommaaltijd zich vandaag met een 35 procent-kortingssticker zal onderscheiden, word ik plotseling aangesproken door twee jongemannen. „Mevrouw, ik wil wat vragen”, zegt de langste van de twee.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad ’Mevrouw, ik wil wat vragen’: deze jonge jongens willen geen drank, maar dat ik iets heel anders voor ze koop Noordhollands Dagblad ’Mevrouw, ik wil wat vragen’: deze jonge jongens willen geen drank, maar dat ik iets heel anders voor ze koop

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee