Word lid
zaterdag 24 oktober 2026·11°De Bilt57 kmfileAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’

Tubantia 78 0 Zap

De 21-jarige Abdul B., die verdacht wordt van de aanslag tijdens Pride in Berlijn afgelopen weekend, deed zich in de gevangenis voor als imam. Dat meldt de Duitse krant Bild. B. zat van november 2025 tot eind mei in een jeugdgevangenis en probeerde daar volgens de nieuwssite medegevangenen te bekeren.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’ BN DeStem Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’ Brabants Dagblad Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’ De Gelderlander Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’ De Stentor Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’ Eindhovens Dagblad Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’ PZC Verdachte van aanslag Pride Berlijn ‘deed zich voor als imam en probeerde medegevangenen te bekeren’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee