Word lid
dinsdag 27 oktober 2026·16°De Bilt3 kmfileAEX 1.136,62 ▲ +0,30%

Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg

De Stentor 17 0 Zap Betaalmuur

De tegenstanders hebben gewonnen, de NPO gaat tóch niet naar het Songfestival. ‘Ik kan niet zeggen dat het me verbaast. Maar bijzonder triest is het wel,’ schrijft Angela de Jong.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij destentor.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg BN DeStem Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg Brabants Dagblad Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg De Gelderlander Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg Eindhovens Dagblad Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg PZC Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg Tubantia Als een stel schichtige, bescheten vogels zaten ze tegenover een kritische Tim de Wit, dat zei eigenlijk al genoeg

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Haarlems Dagblad·

Broers Traïdia organiseren komend weekeinde zevende Maghreb Film Festival; ’Van kunst wordt iedereen evenwichtiger, opener en nieuwsgieriger’

In de kleine foyer van Circus Hakim zijn nog tal van decorstukken te herkennen uit ’Van Gogh et Moi’. Een schilderij aan de wand, de piano, het veelkleurige plastic vliegengordijn dat voor de opening naar de garderobe hangt. De Haarlemse theatermaker en clown Hakim Traïdia nam zijn korte speelfilm in ’eigen huis’ op.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee