Word lid
vrijdag 18 september 2026·18°De Bilt309 kmfileAEX 1.093,90 −0,20%

Competitiestart Almkerk uitgesteld vanwege serieuze beschuldiging tegen hoofdtrainer

Brabants Dagblad 8 0 Zap Betaalmuur

Almkerk mag voorlopig nog niet beginnen aan het nieuwe seizoen in de eerste klasse. De eerste twee wedstrijden zijn uitgesteld, wat voor velen als een verrassing kwam. De reden? Er is na het laatste bekerduel melding gemaakt van een bedreiging aan de scheidsrechter.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Scheidsrechter maakt melding van bedreiging, Almkerk-trainer ontkent: ‘Misschien had hij een slechte dag’ Brabants Dagblad Scheidsrechter maakt melding van bedreiging, Almkerk-trainer ontkent: ‘Misschien had hij een slechte dag’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee