Word lid
maandag 21 september 2026·14°De Bilt105 kmfileAEX 1.095,09 −0,10%

Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’

Tubantia 59 0 Zap Betaalmuur

En ineens werd hij Europees nieuws: Joost Grootens van het gelijknamige ontwerpbureau in Amsterdam maakt kans om ontwerper te worden van het nieuwe eurobiljet. Rijk zal hij er niet van worden, vertelt hij. „We doen het vooral voor de eeuwige roem.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij tubantia.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ BN DeStem Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ Brabants Dagblad Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ De Gelderlander Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ De Stentor Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ Eindhovens Dagblad Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ PZC Ontwerper Joost over de eeuwige roem van een bankbiljet: ‘Het was echt een puzzel’ Tubantia Joost Grootens hoorde in Seoel dat zijn eurobiljetontwerp de finale haalde: ‘Het was een puzzel’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee