Word lid
woensdag 23 september 2026·15°De Bilt4 kmfileAEX 1.110,93 +0,78%

Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’

BN DeStem 65 0 Zap

Gerard (61) werkt als hypotheekadviseur. Hij helpt mensen met het samenstellen van een hypotheek en adviseert wat verantwoord is om te lenen. Iedere week vertelt een Nederlander over zijn of haar salaris.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen GerardGriekenland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’ De Gelderlander Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’ De Stentor Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’ Eindhovens Dagblad Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’ PZC Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’ Tubantia Gerard (61) geeft zichzelf een budget om te oefenen voor zijn pensioen: ‘Het lukt aardig’ BN DeStem Gerard (61): ‘Op mijn 64ste wil ik stoppen met werken en emigreren naar Griekenland’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer economie

Reacties (0) — praat mee