Word lid
donderdag 24 september 2026·12°De Bilt32 kmfileAEX 1.107,93 −0,27%

De Kaaskapel is niet meer. Toch klinken er vertrouwde klanken op de eerste Kaasmarkt in Edam: ’Gelukkig heb ik een groot netwerk’

Noordhollands Dagblad 112 0 Zap

Het einde van de Kaaskapel van Edam - na 68 jaar - was een kleine ramp voor de grootste toeristische trekpleister van het stadje. Want wat is nu een Kaasmarkt zonder kapelmuziek? Maar hoor toch eens: op de eerste markt van het seizoen klinkt ’gewoon’ het vertrouwde geluid van blaasinstrumenten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen KaaskapelEdamKaasmarkt
Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee