Word lid
dinsdag 13 oktober 2026·14°De Bilt4 kmfileAEX 1.135,58 ▲ +0,01%

Hongaars parlement draait omstreden anti-lhbtiq+-wet Orbán terug

Nederlands Dagblad 22 0 Zap

Het Hongaarse parlement heeft een aantal omstreden anti-lhbtiq+-maatregelen uit een wet van oud-premier Viktor Orbán teruggedraaid. Daardoor is het niet langer verboden om bijvoorbeeld stellen van gelijk geslacht te tonen in films, televisieseries en boeken als die ook beschikbaar zijn voor kinderen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Nieuws.nl Hongaars parlement draait omstreden anti-lhbtiq+-wet Orbán terug Welingelichte Kringen Hongaars parlement draait omstreden anti-lhbtiq+-wet Orbán terug Telegraaf Hongaars parlement draait omstreden anti-lhbtiq+-wet Orbán terug

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee