Word lid
woensdag 30 september 2026·24°De Bilt8 kmfileAEX 1.118,77 ▼ −0,13%

Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’

De Gelderlander 18 0 Zap Betaalmuur

De burgemeester van een Frans dorp verhuisde naar het Afrikaanse Djibouti, maar bleef gewoon op zijn post. Besturen doet hij op 5000 kilometer afstand. Dat leidt tot de nodige verbazing.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’ BN DeStem Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’ Brabants Dagblad Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’ De Stentor Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’ Eindhovens Dagblad Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’ PZC Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’ Tubantia Burgemeester van Frans dorpje woont in het Afrikaanse Djibouti: ‘Ik zie het probleem niet’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee