Word lid

Namen artsen zijn al bekend, toch gaat OM in hoger beroep in zaak Milou

De Stentor 13 0 Zap Betaalmuur

Het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep in de zaak rond de euthanasie van de 17-jarige Milou Verhoof uit Bavel. De rechter bepaalde vorige maand dat het OM de namen van acht artsen die een omstreden brief over haar euthanasie ondertekenden, aan haar ouders moest geven. Dat is inmiddels gebeurd.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij destentor.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Namen artsen zijn al bekend, toch gaat OM in hoger beroep in zaak Milou Tubantia Namen artsen zijn al bekend, toch gaat OM in hoger beroep in zaak Milou BN DeStem Namen artsen zijn al bekend, toch gaat OM in hoger beroep in zaak Milou Brabants Dagblad Namen artsen zijn al bekend, toch gaat OM in hoger beroep in zaak Milou Eindhovens Dagblad Namen artsen zijn al bekend, toch gaat OM in hoger beroep in zaak Milou Openbaar Ministerie OM in hoger beroep in zaak over verstrekking namen artsen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee