Word lid
donderdag 29 oktober 2026·11°De Bilt72 kmfileAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Jari Vlak kiest voor de zon en het voetbalavontuur in Spanje: ’Ze wilden me een paar jaar terug al halen’

Noordhollands Dagblad 80 0 Zap

Zon, zee en mooie stranden. De overgang van Jari Vlak van ADO Den Haag naar Castellón moet bijna voelen als een vakantie. Al moet er natuurlijk wel gepresteerd worden. ,,Het voelt als een groot avontuur’’, zegt de 27-jarige Volendammer.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Jari VlakADO Den HaagCD CastellónSpanjeSegunda División
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Voetbal International 'Ik denk niet dat Pedri bang zal zijn voor Jari Vlak' VoetbalPrimeur 'De Eredivisie in met ADO had ik óók mooi gevonden, maar dit trok me meer'

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee