Word lid
dinsdag 3 november 2026·6°De BiltAEX 1.121,76 ▼ −0,95%

Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’

Eindhovens Dagblad 24 0 Zap Betaalmuur

De woordenschat van spokenwordartiest Manu van Kersbergen is duizelingwekkend. Maar zijn zoon Din (9) kan niet praten. „Hij laat taal op heel andere manieren aan ons zien.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ed.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’ BN DeStem Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’ Brabants Dagblad Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’ De Gelderlander Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’ De Stentor Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’ PZC Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’ Tubantia Spokenwordartiest Manu van Kersbergen heeft zoon (9) die niet kan praten: ‘Hij leert me taal op een andere manier’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee