Word lid
woensdag 14 oktober 2026·15°De Bilt121 kmfileAEX 1.137,09 ▲ +0,69%

Transparantie rond hacks en sabotages is goed voor vertrouwen

Haarlems Dagblad 22 0 Zap

Druppelsgewijs kwam er de afgelopen dagen informatie naar buiten over het ’cybersecurityincident’ bij Ahold Delhaize, maar een echt helder beeld van de zaak is er nog niet. Niet ongebruikelijk als het gaat om de sores van een beursgenoteerd bedrijf.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Haarlems Dagblad →

Bron: Haarlems Dagblad (haarlemsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Transparantie rond hacks en sabotages is goed voor vertrouwen IJmuider Courant Transparantie rond hacks en sabotages is goed voor vertrouwen Leidsch Dagblad Transparantie rond hacks en sabotages is goed voor vertrouwen Noordhollands Dagblad Transparantie rond hacks en sabotages is goed voor vertrouwen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee