Word lid
zondag 8 november 2026·7°De Bilt5 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

Lichaam van man gevonden in woning in Limburgs Swolgen na groot onderzoek in bos bij Zeeland

Brabants Dagblad 12 0 Zap

In een woning in het Limburgse Swolgen is zaterdagavond het lichaam van een man gevonden. De vondst is het resultaat van een groot rechercheonderzoek dat vrijdag begon na een verdachte situatie bij een bosperceel aan de Duifhuis in Zeeland. De politie heeft een 46-jarige man uit Swolgen aangehouden.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Lichaam van man gevonden in woning in Limburg na groot onderzoek in bos bij Zeeland Eindhovens Dagblad Lichaam van man gevonden in woning in Limburgs Swolgen na groot onderzoek in bos bij Zeeland BN DeStem Lichaam van man gevonden in woning in Limburgs Swolgen na groot onderzoek in bos bij Zeeland

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee