Word lid
zondag 25 oktober 2026·12°De BiltAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’

PZC 20 0 Zap Betaalmuur

Rob Kemps (40) reisde ruim 14.000 kilometer om een bezoek te brengen aan het graf van Jacques Brel, terwijl zijn moeder in een hospice lag. In zijn nieuwe voorstelling Laat me niet alleen komen die reis, zijn jeugdheld en het afscheid van zijn moeder bij elkaar.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij pzc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ BN DeStem Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ Brabants Dagblad Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ De Gelderlander Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ De Stentor Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ Eindhovens Dagblad Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ Tubantia Rob Kemps maakt theaterstuk over Jacques Brel en zijn overleden moeder: ‘Ik lijk meer op haar dan ik dacht’ PZC Rob Kemps kreeg vlak voor droomreis slecht nieuws over moeder: ‘Wisten dat we haar misschien niet meer zouden zien’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee