Word lid
vrijdag 6 november 2026·1°De Bilt13 kmfileAEX 1.129,22 ▼ −0,62%

Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’

Brabants Dagblad 6 0 Zap Betaalmuur

Het was met hangen en wurgen, maar Raymond van Barneveld (59) staat in december op zijn 34ste WK darts. Een record dat hij na zijn ‘schandalige’ start van 2026 mede dankt aan nieuw schoeisel. „Nu kan ik zeker zeggen dat ik er nog een jaar tegenaan ga. Anders had ik het niet geweten.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’ BN DeStem Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’ De Stentor Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’ Eindhovens Dagblad Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’ PZC Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’ Tubantia Raymond van Barneveld redt WK-droom op nieuwe gympen, maar moet Disney mogelijk afzeggen: ‘Potverdorie, het is gelukt’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee