Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Jaar na faillissement zonne-imperium Soly: dit is het verhaal van oprichters Patrick en Milan van der Meulen

Leeuwarder Courant 23 0 Zap

Broers Patrick en Milan van der Meulen uit Leeuwarden bouwden in Groningen met Soly een wereldwijd zonnepanelen-imperium. Vorig jaar stortte het plots spectaculair in elkaar. Over het waarom lieten zij destijds weinig los. Tot nu. Het is tijd voor hun verhaal.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Leeuwarder Courant →

Bron: Leeuwarder Courant (lc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Dagblad van het Noorden Jaar na faillissement Gronings zonne-imperium Soly: dit is het verhaal van oprichters Patrick en Milan van der Meulen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee