Word lid
vrijdag 6 november 2026·8°De Bilt48 kmfileAEX 1.113,50 ▼ −1,39%

Aisse Gumbs (29) was fullprof in Griekenland, maar speelt zaterdag met FC Groningen voor duizenden toeschouwers in Euroborg. ’Ik vind het vooral fijn dat mijn familie erbij is’

Dagblad van het Noorden 19 0 Zap

In september kwam ze over van de vrouwentak van Panathinaikos, zaterdag maakt ze waarschijnlijk haar debuut in Euroborg: Aisse Gumbs, opgegroeid in de Groninger Oosterparkwijk en aan de Korreweg. Over een bijzondere carrière, haar familie en Aruba.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee