Word lid
zondag 25 oktober 2026·11°De Bilt19 kmfileAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Ook in Hilversum wordt dit weekend gedanst tot in de late uren. Pop & Jazz festival zet Gooiland op zijn kop

De Gooi- en Eemlander 26 0 Zap

Terwijl in Amsterdam voor de dertigste keer dansevenement ADE plaatsvond, vierde Hilversum dit weekend zijn eigen muziekfeest. Pop & Jazz Hilversum beleefde de vierde editie en lijkt op weg naar het eerste lustrum in 2027.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Ook in Hilversum wordt dit weekend gedanst tot in de late uren. Pop & Jazz festival zet Gooiland op zijn kop

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee