Word lid
donderdag 29 oktober 2026·15°De Bilt479 kmfileAEX 1.144,36 ▲ +0,77%

Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken

BN DeStem 54 0 Zap

Wout van Aert heeft bij zijn rentree na blessureleed meteen de eerste etappe van de Ronde van Denemarken op zijn naam geschreven. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na een rit over een kleine 198 kilometer met start en finish in Aalborg de snelste van een kleine groep.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Wout van AertDenemarkenPostNord Tour of Denmark
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Sportnieuws.nl Succesvolle rentree Wout van Aert na misgelopen Tour de France ondanks harde valpartij in Denemarken AD Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken Brabants Dagblad Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken De Stentor Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken Eindhovens Dagblad Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken PZC Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken Tubantia Meteen raak voor Wout van Aert bij rentree: Belg wint na mislopen Tour de France openingsrit in Denemarken Nieuws.nl Wielrenner Van Aert wint bij rentree in Ronde van Denemarken RTL Nieuws Wielrenner Van Aert wint bij rentree in Ronde van Denemarken Welingelichte Kringen Wielrenner Van Aert wint bij rentree in Ronde van Denemarken

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee