Word lid
maandag 19 oktober 2026·14°De Bilt53 kmfileAEX 1.139,80 ▼ −0,27%

Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu

Brabants Dagblad 28 0 Zap

De nood in Gaza is al torenhoog, maar voor een half miljoen inwoners dreigt de situatie nog veel schrijnender te worden. Het Wereldvoedselprogramma (WFP) van de VN moet fors snijden in de hulpverlening. De oorzaak is geldnood, nu grote donoren als de VS en Duitsland de kraan steeds verder dichtdraaien.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu BN DeStem Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu De Gelderlander Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu De Stentor Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu Eindhovens Dagblad Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu PZC Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu Tubantia Steeds meer landen draaien geldkraan voor noodhulp dicht en dat merken mensen in Gaza nu

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee